Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest So, 27 kwi 2024; 10:17:19

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Zasady zamieszczania ogloszen w dziale "sprzedam" dostepne TUTAJ
Zdjecia zamieszczac tylko i wylacznie jako miniaturki!
Opis jak dodawac zdjecia dostepny TUTAJ



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Graty, pozostałości po minime
PostNapisane: Cz, 17 maja 2012; 01:37:55 
Mam do sprzedania pozostałości po ostatnich dniach ;]

- Głowica d15b7, kompletna z czujnikami, pokrywa itd wyciagnieta z mojego auta w stanie bdb, uszczelniacze bdb (nie brała oleju, nie puszczała bąków ani nic), kompletna z kółkiem wałkiem itd skrecona cena powiedzmy 200zł

- Pokrywa zaworów z d16y7 (chyba) z wielkim napisem HONDA w stanie przecietnym czyli do pomalowania zeby było ładnie :) cena 50zł

- 4 stalówki z oponami, stan felg db (odpryski małe), opony raczej do upalenia 175/65 lub 70 r 13 (felgi nie sa ori od hondy, chyba od opla, rozstaw oczywiscie 4x100 (jezdziły u mnie cała zime) cena 150zł za całość

- Kompletny kolektor ssący od d15b7 ze wszystkimi czujnikami, wtryskami itd itp + przepusnica od z6 (odkręcona, brak uszczelki) 150zł

- aparat zapłonowy d15b7 TD41-u sprawny jezdził u mnie do końca + przewody (musze poszukać) 200zł

- Tłumik do Vg Coupe p&p firmy TSS Tuning http://www.tss-tuning.de (można zobaczyć przykładowe ceny) dedykowany do Coupe, ładny w stanie bdb, cały z kwasiaka!!! NIE BUCZY, I NIE DRZE JAPY!! :lol: , delikatnie mruczy, stylowo :) w środu praktycznie nie słyszalny (przy serii wydechu d15b7 bo na takim jezdziłem u siebie) cena 250zł do negocjacji :) jakość wykonania mega!!! jak mtech a moze i nawet lepiej!!! Tłumik na wieki ;] delkiatnie ubrudzony z jednej strony kropeczkami konserwacji, świeci sie jak nowy (oczywiscie był używany i gdzieniegdzie zmienił kolor :D ) foto nie oddaje w pełni jego stanu, trzeba by było obczaić na żywo.......


tak tak wiem ma 2 końcówki i nie jest JDM STAJL... :shock:

FOTO dla zainteresowanych na maila ;]



można pokąbinować cos z jakimis wymianami, dopłatami itd na np

- lampy depo clear black
- ambery
- konsole środkowa długa do coupe, czarna, z otwieranym schowkiem pod popielniczka
- gałke zmiany biegów, OEM, bądz Integra OEM (lub coś na wzór)


Góra
  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL