Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest So, 27 kwi 2024; 03:43:39

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Zasady zamieszczania ogloszen w dziale "sprzedam" dostepne TUTAJ
Zdjecia zamieszczac tylko i wylacznie jako miniaturki!
Opis jak dodawac zdjecia dostepny TUTAJ



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 01:26:23 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 18 kwi 2011; 12:28:19
Posty: 65
Honda:: CRX EE8
wszystko tylko nie klekot, sprzedaj i kup zagazowanego 90 konnego 1.4 i jezdzisz za grosze, skoro vtec za drogi. Chociaz jakbys go nie krecil ciagle wysoko to pewnie palilby Ci duzo mniej :D

Lukas napisał(a):
gdybyśmy mieli normalne płace to w tedy myślę, że co najmniej połowa ze wszystkich użytkowników gazolotów nie zdecydowałoby się na taki krok.

Choćbym zarabiał 5x więcej to po co przpełacać na bajure, skoro można połowe taniej na gazie smigać. Mowa o zwykłym dupowozie, a nie aucie usportowionym. Pozatym LPG to dalej benzyna, wystarczy pstryknąć i spalasz bajure... mam wrażenie że ludzie o tym zapominają.

_________________
Obrazek

VTEC JUST KICKED IN YO!____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 01:43:54 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
MarO napisał(a):
Choćbym zarabiał 5x więcej to po co przpełacać na bajure, skoro można połowe taniej na gazie smigać. Mowa o zwykłym dupowozie, a nie aucie usportowionym. Pozatym LPG to dalej benzyna, wystarczy pstryknąć i spalasz bajure... mam wrażenie że ludzie o tym zapominają.

Podpisuję się pod tym ręcyma i nogami :D

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 04:09:06 
adelator napisał(a):
ropa jest do traktorów a gaz do kuchenek :P już raz była na allegro i nie sprzedales! szkoda będzie jak klub straci vti X)

Wycofałem wtedy aukcje wcześniej,bo młoda darła się że za dużo w niej zrobiłem żeby teraz Ją sprzedać.
Co do gazu w B18C4 to na kilku innych forach czytałem że dla tego silnika to morderstwo. I znam przypadek ze strzegomia jak kolega po remoncie za 6000tyś wpakował sekwencję i po pół roku silnik pali więcej oliwy jak benzyny.
Co do Diesla to ja leję pb 98 cena jego oscyluje podobnie jak ON. Tylko że diesel pali 6/100 a moje Vti przy mojej nodze 10/100 Zaoszczędzone pieniądze przy dieslu można wydać na ewentualne remonty turbin(jak kolega jeden napisał) :P
Ogólnie tyle zdań co ludzi.
A u mnie sprawa jest inna,ale pisać o tym nie będę.
I po za tym nie koniecznie sprzedam to auto,na takie samochody jest mało klientów!
Jest dość drogie,nie ekonomiczne....a czasy są jakie są.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 05:07:02 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 03 lis 2012; 05:48:22
Posty: 2584
Lokalizacja: Wałbrzych / P. góra
Imię: Grupa krwi 5W40
Honda:: EJ9 GAZOLOT ,FN2
Na pewno przyczyną palenia oleju nie było założenie gazu,bo gaz nie atakuje cylindra,tłoka ani pierścieni,ale zawory i gniazda,a to ma się nijak do spalania oleju.Na dodatek ten Twój silnik latał przecież na gazie i to nie mało sadząc po wyglądzie instalki,a jakoś nic mu nie dolega.
Przy "Twojej nodze" spalałby ok.12l gazu-to wciąż jest taniej niż grzechotnik,a przynajmniej wiesz ze żyjesz :D
W inne powody nie wnikam,bo nie moja brocha,ale mniemam że są ważne,bo ja nigdy nie pozbył bym się swojego marzenia przez pierdołę.
Nie "oddawaj" , miałem nadzieję że jak swój silniczek zrobię to Ci dołożę :D

_________________
Samochody dzielą się na: Japońskie i wyroby samochodopodobne.
SMS-sy kasuję bez czytania-wszystkie razem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 06:17:11 
m26 napisał(a):
Na pewno przyczyną palenia oleju nie było założenie gazu,bo gaz nie atakuje cylindra,tłoka ani pierścieni,ale zawory i gniazda,a to ma się nijak do spalania oleju.Na dodatek ten Twój silnik latał przecież na gazie i to nie mało sadząc po wyglądzie instalki,a jakoś nic mu nie dolega.
Przy "Twojej nodze" spalałby ok.12l gazu-to wciąż jest taniej niż grzechotnik,a przynajmniej wiesz ze żyjesz :D
W inne powody nie wnikam,bo nie moja brocha,ale mniemam że są ważne,bo ja nigdy nie pozbył bym się swojego marzenia przez pierdołę.
Nie "oddawaj" , miałem nadzieję że jak swój silniczek zrobię to Ci dołożę :D


Mirek,nie ma takiej opcji Po usunięciu tego czegoś z gumy dolotu teraz lata dużo lepiej. No chyba że B18 wsadzisz :p
Jak pisałem wcześniej,mało nabywców jest na tego typu auta. Sam wiem jak szukałem i obserwowałem dłuższy czas allegro itp...jak wisiały i wisiały. Z resztą często jest tak że te silniki są dojechane,kopcą itp...mój na szczęście nie...
Podejrzewam że raczej nie prędko znajdę nabywcę. Wtedy pewnie zostanie.
A z tym gazem,kur** nie założyłbym Go raczej...szkoda mi serca... już wolał bym mniej jeździć chyba.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 06:51:04 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 03 lis 2012; 05:48:22
Posty: 2584
Lokalizacja: Wałbrzych / P. góra
Imię: Grupa krwi 5W40
Honda:: EJ9 GAZOLOT ,FN2
fełtek napisał(a):
A z tym gazem,kur** nie założyłbym Go raczej...szkoda mi serca... już wolał bym mniej jeździć chyba.

Zakładając gaz nie robisz mu krzywdy,a wręcz przeciwnie.Zrobiłem na gazie setki tysięcy kilosów,nie wspomnę już o autach z gazem w których dłubałem,jedne się nadają a inne nie
-to Twoje nadaje się wybitnie,zabobon o kuchenkach wyszedł od posiadaczy Francuskiego gówna,albo takich co nigdy nie mieli gazu,zobacz ilu ludzi z forum jeździ na LPG i są zadowoleni.Na innych forach są nawet uturbione gazowce i nic im nie dolega,mają prawie po dwa razy tyle mocy co seria i dają radę.

_________________
Samochody dzielą się na: Japońskie i wyroby samochodopodobne.
SMS-sy kasuję bez czytania-wszystkie razem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 07:01:00 
dzamej napisał(a):
kle kle kle pada turbina
kle kle kle pada IC
kle kle kle padają wtryskiwacze
kle kle kle lykam / rzygam olejem

:P instalacja gazowa w walbrzychu u tadka to koszt okolo 2300zl.

A tu kolega pisze o sekwencji? Bo cena jakaś niska jak się orientuje.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 07:24:38 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 03 lis 2012; 05:48:22
Posty: 2584
Lokalizacja: Wałbrzych / P. góra
Imię: Grupa krwi 5W40
Honda:: EJ9 GAZOLOT ,FN2
Ma na myśli sekwencję.Tyle to kosztuje i zwraca się bardzo szybko.Biorąc na raty spłacasz je różnica w cenie paliwa http://gazeo.pl/lpg/kalkulator-lpg-gazu.html
Instalka na ful wypasie 2500.

_________________
Samochody dzielą się na: Japońskie i wyroby samochodopodobne.
SMS-sy kasuję bez czytania-wszystkie razem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 07:27:08 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 04 lut 2011; 11:40:53
Posty: 205
Lokalizacja: Wałbrzych / Podzamcze
Imię: Kamil
Honda:: Hiszpańska :)
m26 napisał(a):
fełtek napisał(a):
Na innych forach są nawet uturbione gazowce i nic im nie dolega,mają prawie po dwa razy tyle mocy co seria i dają radę.


NP mój leon 1,8 jest na turbo gazie i sobie chwale

fełtek napisał(a):
dzamej napisał(a):
kle kle kle pada turbina
kle kle kle pada IC
kle kle kle padają wtryskiwacze
kle kle kle lykam / rzygam olejem

:P instalacja gazowa w walbrzychu u tadka to koszt okolo 2300zl.

A tu kolega pisze o sekwencji? Bo cena jakaś niska jak się orientuje.


tak dokładnie mnie 2300zł wynisło z wlewem w zderzaku (jak chcesz pod klapka to 50-100zł więcej)

w civicu 1,4 98' mialem stag 4 i dalem 2400 (montowal 05.2012 - 5 godzin)
w leonie 1,8t mam staga 4 i dalem 2300 (montowal 04.2013 - 1,5 dnia)

zadzwon jutro, zapytaj: 748467109

do tego posiadam kabel do instalacji stag i jak cos mi nie pasuje to sobie ustawiam jak mi sie podoba - Grześ tez juz skorzystal z niego :)

m26 napisał(a):
Ma na myśli sekwencję.Tyle to kosztuje i zwraca się bardzo szybko.Biorąc na raty spłacasz je różnica w cenie paliwa http://gazeo.pl/lpg/kalkulator-lpg-gazu.html
Instalka na ful wypasie 2500.


szczegolnie ze ja robie 3500km miesiecznie i po 3 miesiacach mi sie zwroci..

_________________
Obrazek Obrazek

Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą, Błogosławionaś ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami szybkimi, teraz i w godzinę braku gazu - amen.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sprzedam :(
PostNapisane: Śr, 05 cze 2013; 07:35:27 
Dzięki za info. Zobaczę jak to będzie.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL