Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 09 maja 2024; 10:09:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zamki
PostNapisane: Cz, 18 mar 2010; 02:08:19 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 07 wrz 2008; 03:15:06
Posty: 470
Imię: Artur
Honda:: D16Z6 JAJECZKO
jako iz paru porabanych gosci chcialo mi sie wkrasc do auta i wylamali mi wszytskie zamki to musze kupic teraz komplet wraz ze stacyjka. mam pytanie bo gdy dzwonie do sklepow to mowia mi ze usa zamki roznia sie od europy i japoni. ze zdjec jakie maja na stronach i moich wyciagnietych zamkow widac ze zamki sa identyczne tu i tu ale nie wiem jak jest ze stacyjka a ja tez musze wymienic. i tu mam pytanie czy wiecie moze czy stacyjka w europejskiej japonskiej i usa wersji sie rozni? zamki roznia sie do klapy w hb i coupe.

do hb wygladaja tak
Obrazek

a do coupe rozni sie zamek klapy mocowanie ma po jednej stronie a niepo dwoch jak w hb
zdjecie ponizej
Obrazek
i tu jest moje pytanie jak jest ze stacyjka czy jest taka sama w kazdej wersji bo ja mam hb kanadyjke ale zamki jak patrze to sa identyczne jak w tym zdjeciu pierwszym ale nie wiem jak ze stacyjka i nie wiem ktore zamawiac. jeden kols mowil mi ze roznia sie tylko gdy jest automat i manualna skrzynia to wtedy stacyjki sa rozne a tak jest to samo, koles od wymiany stacyjek mowi ze co wersja to inna stacyjka jest i nie bedzie pasowala. nie wiem komu wierzyc i jakie zamawiac. bo na drugim zdjeciu opis aukcji byl ze to jest do hb i coupe usa czyli niby mojego ale ja mam hb usa i zamek klapy mam jak w pierwszym zdjeciu czyli z dwoma mocowaniami. doradzcie mi jezeli wiecie co zrobic bo przez idiotow ktorzy nie umieja nawet wlamac sie do auta musze wymienic stacyjke nawet choc jej nie tkneli. wbili mi zamki do srodka drzwi a z klapy wyrwali i rzucili obok auta a potem jak nie mogli sie dostac t przebili opony po 4 dziury w jednym kole.

_________________
Obrazek Obrazek


JEDNA MARKA JEDEN ZNAK TYLKO HONDA JEST NA TAK


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zamki
PostNapisane: N, 21 mar 2010; 01:24:38 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 12:10:40
Posty: 1332
Imię: Kuba
Wiem, że stacyjki w HB i coupe są takie same bo sam mam z HB. Myślę, że w kanadyjce nie będzie różnic ale nie sprawdzałem, więc głowy nie dam. Najprościej będzie zdjąć osłonę stacyjki i porównać z wersją europejską. Tylny zamek z coupe też podejdzie tylko będzie wystawał poza klapę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL