Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest N, 28 kwi 2024; 12:25:20

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: konserwacja podwozia
PostNapisane: Pt, 23 wrz 2011; 10:34:00 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 04 lut 2011; 11:40:53
Posty: 205
Lokalizacja: Wałbrzych / Podzamcze
Imię: Kamil
Honda:: Hiszpańska :)
jakby kogoś interesowało:

znalazłem wolnostojący kanał gdzie można podjechać i pogrzebac w aucie...
1) centrostal koło giełdy - otwarte maja tylko w godzinach 8-15:30 pn-pt, trza sie dogadac z kierownikiem terenu czy ci udostępni ale mi mówiła, że nie ma problemu, tylko jak olej spuszczać to do swojej puszki i wszystko zabierasz, na czas pobytu zostawiasz u niej dowod rejestracyjny

2)
http://www.emix.walbrzych.pl/?p=

sa tu 2 rodzaje kanałów:
a) podnośnik z dostępem do prądu, elektronarzedzi itp - 15zł/h, pierwsze 15 minut 5zł

b) na ich terenie znajduje sie też betonowy kanał, w sklepie, który jest zaraz przy wjeździe trza ustalic tylko na ile godzin i za ile. sa male rozbierznosci - 5zl/h albo 5zl za wjazd, zalezy jak kto sie z kierownikiem dogada ale to i tak mniej niz 15zl/h :)

_________________
Obrazek Obrazek

Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą, Błogosławionaś ty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego - moment.
Święta turbino, matko mocy, módl się za nami szybkimi, teraz i w godzinę braku gazu - amen.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konserwacja podwozia
PostNapisane: Śr, 28 wrz 2011; 12:42:18 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 20 sty 2011; 04:32:48
Posty: 73
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Krzysiek
Honda:: Civic V D15B2
No to jak już mowa o kanałach, to ja dodam że jest też jeden zupełnie darmowy na Białym Kamieniu, a dokładnie na ul. Wysockiego naprzeciwko Hotelu Qubus (wjazd do weterynarza).
I na samym końcu jak wjedziemy, po lewej stronie jest kanał, betonowy, lecz z łagodnym najazdem, gdzie wjechanie na niego nie będzie problemem nawet dla właścicieli aut "niskopodłogowych" :D Dosyć często zastawiany jest przez VW Polo, którego posiada jedna z lekarek owego gabinetu weterynaryjnego, lecz jest ugodowa i zawsze jak trzeba przestawi auto bez problemu ;) Jeżdżę tam od zawsze i nigdy mnie nie wypędzili.

_________________
Wóda, dz*wki, impra dzika,
To nie dla mnie, mam Civica :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL