Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 28 mar 2024; 02:58:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Śr, 26 paź 2011; 11:43:48 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany

Dołączył(a): So, 15 paź 2011; 10:49:40
Posty: 79
Imię: Bartosz
Honda:: Civic VI
co do mechaników których nie polecam,
na grunwaldzkim na przeciwko makdonalda w podwórku
miałem japoński gaźnik w cinq i chciałem aby ktoś mi go wyregulował a jest to dosyć uciążliwe i nie każdy chciał to zrobić pan powiedział że to zrobi wziął 180 zł i nic nie zrobił wydaje mi się że zmienił tylko wężyki od podcisnienia i to wszystko bo śruby nie były ruszane. Problem spadających obrotów przy obciążeniu elektrycznym pozostał

Na pierwszym miejscu stoi mechanik z Kozic (krzysiek) (miało być po znajomości i tanio)
chciałem przełożyć gaźnik w cinquecento z japońskiego na polski bo z japanem nikt nie mógł dać sobie rady. Poprosił on o to swojego kolegę bo sam nie miał czasu który zamiast zadzwonić że uszczelka pod gaźnikiem do wymiany to założył PAPIEROWĄ wycięta z kartonu i łykał płyn chłodniczy jak pojebany i zainkasował 150zł

Następny jest na Podgórzu za komisem jechałem na urlop i zostawiłem im go na tydzień z problemem odpalania i białego dymu(pozostałości po papierowej uszczelce nie odkrecili nawet gaźnika bo już z góry wiedzieli że nie dadzą rady wymienili tylko przewody podcisnienia ja przyjeżdam a oni mi mówia że nic nie zrobili że wyminili przewody i skasowali mi za nie 30 zl ja odmówilem zapłaty pani się zgodziła dała kluczyki ruszyć nie mogłem bo wystukali akumulator do takiego poziomu że nawet nie kręcił

Polecam
Wreszcie pojechałem do "dziadka" na sobięcin przed mostem po lewej stronie taka budka z cegły koło złomowiska on dopiero zabrał się za cinq założył gaźnik wyregulował analizatorem spalin wymienił rozrząd popychacz (tylko 1) koło pasowe z uszczelniaczem uszczelkę pod głowicą auto od tamtej pory smiga jak wariat teraz ma go mój kumpel pali 6 litrow w miescie i 5 w trasie tylko wymieniać filtry olej i jeździć. Skasował mnie 500zł za wymianę tych części w tym 150zł wydał na same części wiec 350 za rozebranie połowy silnika to chyba dużo nie jest. Mają także geometrie

Ojciec naprawiał swojego passata parę razy i teraz oboje wiemy jedno zakłady które mają umowe z ubezpieczalniami to chuj nie zakłady np: Marek Satała blacharstwo i lakiernictwo w Świdnicy auto po stłuczce z nie naszej winy wracało do warsztatu 5 razy wreszcie wyminili silnik grill założyli nie od tego modelu i nie mogli go spasować szpary różnej wielkości, najciekawszy fakt był taki że auto dostało w koło które było strasznie zcentrowane założyli je z powrotem i myśleli że na takim wrócimy

Paranoja od tamtej pory naprawiam tylko u znajomego mechanika nie przejechałem się na nim i zarobić też mu daje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: So, 21 kwi 2012; 12:11:56 
Witam,

Mam pytanie odnośnie, dobrego mechanika/ serwisu gdzie poradzą sobie z Accordem VIII. Chodzi mi przede wszystkim o kasowanie komunikatów komputera po wykonanym serwisie np. wymiana płynu hamulcowego / wymiana filtra powietrza itd....

Szczerze juz mam dość ASO i ich cen, a wcale mi sie nie wydaje, że auto jest bardziej pieszczone niz gdzie indziej. a według mnie są to drobne rzeczy, które nie powinny kosztować czapki pieniędzy.

Ostatnia sytuacja chociażby, gdzie wymienili mi klocki przód, a nawet nie zerknęli jak się ma tył, co doprowadziło do sytuacji, że po 3 tygodniach musiałem robić też tył. ogólnie starata czasu i według mnie zaniedbanie.

P.S. Nie twierdzę, że Honda w Świdnicy, jest serwisem niekompetentnym ( w porównaniu do Forda Walbrzych, to liga zawodowców), ogólnie przez cały okres serwisowania byłem/jestem zadowolny z usług (po za drobnymi mankamentami o ktorych mowa wyzej). Poprostu mam dość męczenia mojej kieszeni.


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: So, 21 kwi 2012; 08:51:05 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
Podjedź sobie do WSM Serwis na Chrobrego (w podpisie mam do nich adres) bardzo profesjonalne podejście do każdego tematu fajnie i miło :)

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 10:37:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
z ostatnich ciekawostek jakiś czas temu wymieniałem u pewnej pani w NIEDZIELĘ rozrząd klocki hamulcowe z przodu i paski micro koszt u mnie 200 zł stwierdziła że Jestem drogi. Powiedziałem jak znajdzie taniej to oddam jej różnicę a jeśli nie to ma przyjechać i powiedzieć ile wołają gdzie indziej ;)

tak to wygląda na innych warsztatach:
1 wymiana rozrządu 250 zł
2 klocki 80zł
3 paski micro 100zł

limanówka
1 wymiana rozrządu 350 zł
2 klocki 100 zł
3 paski micro 120 zł


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 10:43:28 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
I to jest reklama :P

Jeżeli nie możecie naprawiać u ozeha z jakiś tam powodów, to polecam również Damiana u mnie za płotem (jakieś 50m od mojego domu) fajnie ogarniety chłopak i ceny bardzo przystępne :)

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 11:06:29 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 14 wrz 2008; 04:48:46
Posty: 1121
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały kamień
Imię: Irek
Honda:: Civic 6 gen Ej9
ten co to niby w oplach się specjalizuje?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 11:07:36 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
Iras napisał(a):
ten co to niby w oplach się specjalizuje?

ten obok (z lewej)

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 11:47:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
nie chodziło mi o reklamę tylko mało mnie hu... nie strzelił jak powiedziała że zadrogo ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 11:53:01 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 14 wrz 2008; 04:48:46
Posty: 1121
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały kamień
Imię: Irek
Honda:: Civic 6 gen Ej9
bo nie powiedziałeś 2.20 zł

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Polecam / Odradzam czyli lista serwisów samochodowych
PostNapisane: Cz, 29 lis 2012; 12:10:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
przyjechała w niedziele rano powinienem sie na nią wypiąć jak inne warsztaty szukała w sobote kto jej to zrobi olali ja bo sobota i jeszcze pretensje że drogo.
nosz kurde :P zagotowała niesamowicie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL