Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 28 mar 2024; 07:05:33

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Informacje o tym jak zakladac temat w dziale "zloty" dostepne TUTAJ



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015 HONDA DOLNY ŚLĄSK
PostNapisane: Pt, 20 mar 2015; 07:59:34 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 03 lis 2012; 05:48:22
Posty: 2584
Lokalizacja: Wałbrzych / P. góra
Imię: Grupa krwi 5W40
Honda:: EJ9 GAZOLOT ,FN2
A nie lepiej tam gdzie ostatnio,tzn z pod Media Expert koło Castoramy?

Proponuję godz 11.00.00.00 jako godzinę wyjazdu

_________________
Samochody dzielą się na: Japońskie i wyroby samochodopodobne.
SMS-sy kasuję bez czytania-wszystkie razem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015 HONDA DOLNY ŚLĄSK
PostNapisane: Pt, 20 mar 2015; 08:20:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 04 cze 2012; 03:19:26
Posty: 590
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Marcin
Honda:: EJ2
dekle od remontów pasy malują, więc to chyba najlepsza opcja, to o 11 z lotosa :P

Mirek nie ma zapierdalania, bo najpierw do Strzegomia lecimy po Młodego, obiecałem mu wjazd autkami na podwórko więc będę prowadził szyk, lecimy przez Olszany kto z poza wałbrzycha czeka koło lotniska w świebodzicach, nie wjeżdżamy na żadne biedronki itp.
dołącza się do szyku i dalej w drogę. Może choć raz nie będzie zamieszania kto gdzie ma stać :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015 HONDA DOLNY ŚLĄSK
PostNapisane: Pt, 20 mar 2015; 09:54:19 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany

Dołączył(a): N, 21 paź 2012; 06:30:25
Posty: 90
Imię: Kamil
Honda:: Prelude BB6 H22A
Czołem ekipa ;) Kilka news'ów odnośnie Rozpoczęcia Sezonu 2015:
# Po przeanalizowaniu informacji dotyczących ostatnich kontroli na lotnisku w Legnicy informuję, że nie będziemy wjeżdżać bezpośrednio na płytę lotnisko! Będziemy ustawiać się na drodze prostopadłej do pasa (zdjęcie poniżej).
Ewentualnie w ogóle nie wjedziemy na lotnisko tylko ustawimy się na placu przed..
# Honda Dolny Śląsk nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje (o ile takie będą) wjazdu na lotnisko !
# Przypominam również o konkursie, który odbędzie się dzięki pomocy kilku osób. Tym osobom podziękuję przy ogłoszeniu wyników.
# Pogoda niestety zapowiada się średnia ale na zachętę dodaję również zdjęcia pucharów, które zostaną wręczone za 1,2 i 3 miejsce w danej kategorii konkursowej. Ponadto przewidziane są wyróżnienia, także w każdym konkursie więc jest szansa na zdobycie fajnej pamiątki ;)
# Przypominam plan Rozpoczęcia:
12:00 - Start
12:00 do 13:00 - Zapisy do konkursów u mnie tj. leczero - Czarna Honda Prelude V gen. Regulamin konkursu powyżej.
13:00 - Zbiórka przy moim aucie - kilka słów wstępu odnośnie przebiegu konkursu.
13:00 do 15:00 - Jury Konkursowe będą oceniać Wasze Hondy. Proszę Was aby w miarę możliwości być w tym czasie przy swojej maszynie.
15:15 / 15:30 - Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród, podziękowanie dla sponsorów ;) Do zobaczenia w Niedziele ! :)
pozdrawiam / leczero
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015 HONDA DOLNY ŚLĄSK
PostNapisane: Pn, 23 mar 2015; 08:57:25 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany

Dołączył(a): N, 21 paź 2012; 06:30:25
Posty: 90
Imię: Kamil
Honda:: Prelude BB6 H22A
Hej ! Wczoraj było tyle emocji i jeszcze grała Barcelona z Realem, że nawet nie miałem chwili aby napisać kilka słów o Rozpoczęciu Sezonu 2015..
# Po pierwsze DZIĘKUJE WSZYSTKIM za liczne przybycie i udział w tym spotkaniu. Na szczęście wizyta policji nie zakończyła się mandatami i mogliśmy w spokoju dokończyć Konkurs.
Osobiście uważam, że w przyszłości konieczne jest założenie stowarzyszenia o nazwie Honda Dolny Śląsk. O stowarzyszeniu będę pisał w niedalekiej przyszłych w postach tutaj i na forum.
# Po drugie DZIĘKUJE tym osobom, które pomogły mi w organizacji Rozpoczęcia oraz Konkursu.
# Jeżeli ktoś ma zdjęcia, może wysyłać mi linki do albumów na prywatną wiadomość, ja je zamieszczę na stronie.
# Zachęcam do rejestrowania się na naszym forum, które powili odżywa.
http://honda-ds.pl/forum/
W przyszłości będę chciał przenieść większość spraw właśnie na stronę www.
pozdrawiam / leczero

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL