Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 28 mar 2024; 04:18:07

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Informacje o tym jak zakladac temat w dziale "spoty" dostepne TUTAJ



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: N, 04 mar 2012; 11:09:39 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
Nie ma kasy na ściganie nawet moim D15 :P Coś tam poświrowalem z Celicą ale ostatnio przymusowe Econo Driving :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: N, 04 mar 2012; 11:28:13 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 14 wrz 2008; 04:48:46
Posty: 1121
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały kamień
Imię: Irek
Honda:: Civic 6 gen Ej9
fakt faktem,kiedyś było inaczej http://www.youtube.com/watch?v=M7qUmE4dwsA

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: N, 04 mar 2012; 11:39:11 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
A tak wogóle Marasowi chodzi o tą strefe wtedy co ja za Kuba w Jeep'ie jeździlem po chodnikach?:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:07:58 
Iras napisał(a):
fakt faktem,kiedyś było inaczej http://www.youtube.com/watch?v=M7qUmE4dwsA


chłopie,dzięki za ten filmik, aż mi się łza w oku zakręciła,jak zobaczyłem swojego starego rexa :D

Takich hondziarzy z W-cha pamiętam,wtedy większość jeszcze w HDS, konkretna ekipa, przejazd ekipą przez miasto, i nikomu nie przeszkadzało blokowanie krzyżówek, CHOCIAŻ TEŻ BYŁO NIELEGALNE :)

Lukas,a tutaj mały cytat spod filmiku:
"szkoda, że na zlocie Hondy pojawiły się świrujące 'inne' marki, szkoda, że podczas świrowania wiele naszych aut ucierpiało, szkoda, że podczas starć na drodze zwykle nie macie szans..."

lukiwch


Pamietasz? :D


http://www.youtube.com/watch?v=M3WaxKQi ... 8D691vsTP-
albo to?



Kiedyś coś organizowaliście jako ekipa, np to: http://www.fiat126p.boo.pl/serwer/honda/


A teraz co? kopanie w oponkę na parkingach? U nas też był kiedyś klub tuningowy z prawdziwego zdarzenia,na Krzywą, czy na jakieś inne imprezy,nawet do Czech, jeździło po 30-40 samochodów, ale powoli zaczęło się robić podobnie jak u Was, spoty stojące, zaczęło wiać nudą, ludzie przestali się udzielać,zostało kilka osób,które w końcu też sobie odpuściły zabawę w klub, i w końcu szlag trafił wszystko.


NouT,mi chodzi o czasy kiedy jeszcze nie wiedziałeś co to vtec : http://www.fiat126p.boo.pl/serwer/honda/


Góra
  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:13:34 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
Cytuj:
NouT,mi chodzi o czasy kiedy jeszcze nie wiedziałeś co to vtec : http://www.fiat126p.boo.pl/serwer/honda/


A skąd możesz wiedzieć kiedy co ja wiedziałem?:) Zajmij się swoja wiedza.
Grzecznie spytałem nawet w sumie nie Ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:19:21 
A co ty chcesz od mojej wiedzy? :D


Góra
  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:22:34 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
To właśnie chodzi o to co Ty chcesz od mojej skoro temat zaczales?:) Wogóle po czym wywnioskowales ze jej nie mam... Oto jest pytanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:29:37 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 14 paź 2008; 07:59:06
Posty: 1774
Lokalizacja: Stare Bogaczowice
Imię: Piotrek
Honda:: CR-X ED9 D16Z5
Byliśmy inny, młodsi, bardziej dzicy, teraz już ludzie rodziny zakładają lub myślą o tym. Zarobki nam nie pozwalają na robienie wycackanych fur + ceny paliwa. Ja kiedyś nawet sobie głupiej paczki chipsów odmawiałem bo wiedziałem że te 3 zł dołożę do dolotu, zawiechy czy na paliwo. Swego czasu lało się za 20 zł do baku i śmigało całą noc na tym a teraz żeby do domu dojechać i spotkać się tu i tam. Teraz auto dla mnie np nie jest już takim priorytetem, wolę sobie z dziewczyną iść do kina, coś zjeść dobrego czy na zwykłe zakupy pojechać. Kiedyś jak pomyślałem że mam 124 konie pod maską to czułem się jakbym jeździł jakimś wahadłowcem, teraz czuję się jakbym kosiarką się toczył. Wypalamy się z szaleństw ale mam nadzieję że regularne spotkania nie znikną i chęć spotkań nie zaginie w nas, nawet pomimo tego że będziemy stać i kopać w oponę bo z takimi ludźmi jakich tu poznałem i jakich się trzymam nawet taka pierdołą może stać się "epic" :)

Peace ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:37:55 
Zgaduję,jak był ten zlot,to raczej uganiałeś się za pannami w liceum a nie zastanawiałeś się dlaczego hondy to wiertarki,i dlaczego po 5 tyś zmienia im się dźwięk silnika :D trafiłem?


Rexio, ja Ciebie rozumiem doskonale, też tak myśleliśmy, ale staniem na spotach na parkingu, nie ściągniecie do siebie młodszych właścicieli Hond którzy "kupili je za 200 euro", bo nie będą chcieli stać,tylko będą chcieli jeździć, jak nie pojadą z wami na tą przykładową strefę, to będą sami latać jak idioci po ulicach i robić Wam opinię. Nie widać zależności? przypomnij sobie,czy jak sam się wyszalałeś po lotniskach czy bocznych drogach,to szalałeś po mieście?- wiem po sobie,że tak nie było,bo już mi się nie chciało.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:41:36 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011; 12:15:05
Posty: 1943
Lokalizacja: Strzegom
Imię: Marcin
Honda:: EG8 / S3 8L
W liceum fakt biegało się za dziewczynami, ale z racji że nie było kasy na dobrą Hondę została tylko możliwość czytania o tym i oglądania róznych modeli. I wiedzialem co sie dzieje przy około 5 tys obr. i nawet umiałem to wyjaśnic :P

Tak poza tematem jakbyście szybciej coś wiedzieli o Krzywej czy Szprotawie to daj znać :] Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL