Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 28 mar 2024; 11:20:55

Strefa czasowa: UTC + 1


Regulamin działu


Informacje o tym jak zakladac temat w dziale "spoty" dostepne TUTAJ



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:46:10 
A to tylko chwalić takich właścicieli hond :D ja koło 2000 roku obroniłem pracę dyplomową na temat "zmienne fazy rozrządu na przykładzie układu vtec hondy" , także na moją wiedzę też nie narzekam :D

a tak na serio,to nie ma sprawy,dam znać jak będzie coś wiadomo, jak jesteś na civic klubie,to tam w dziale "dolnośląskie" jest temat o Krzywej :)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 06:53:26 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
Ej no kurde prosiłem, żeby nie robić OT więcej... Tak czytam to i dochodzę do wniosku, że klub to Tylko Wypasione fury i ściganie się na nielegalu... Jak Piotr to zauważył, trochę już dorośliśmy nie rajcują nas ustawki na nielegalach. W tej chwili mamy nasze stowarzyszenie, w statucie którego jest zapisane, że za nielegale od razu out. Żal mi się robi, jak słyszę na mieście od ludzi teksty typu "ooo to znowu Ci z Hondy znowu będą się ścigać ... co to za ludzie, debile niewyżyta młodzież gdzie policja kiedy ich potrzeba..." a mówią tak widząc jakiegoś Civica co np ruszył szybciej spod świateł... A nie widzą palantów w służbowych Skodach albo innych wynalazkach...

To wszystko co maras pokazałeś, to prawda... szkoda, że minęło ale sytuacja teraz wygląda tak, że albo nikomu się nic nie chce albo czeka na gotowe. Cena benzyny skoczyła do poziomu niewyobrażalnego dla przeciętnego Polaka (a nie mówię o Wałbrzychu, gdzie albo się nie ma pracy albo pracuje za grosze)...
Piszesz też, że "staniem na spotach na parkingu, nie ściągniecie do siebie młodszych właścicieli Hond którzy "kupili je za 200 euro", bo nie będą chcieli stać,tylko będą chcieli jeździć, jak nie pojadą z wami na tą przykładową strefę, to będą sami latać jak idioci po ulicach i robić Wam opinię."
Nie rozumiem stwierdzenia "nie pojadą z nami na strefę" ... Już ten temat poruszałem, HCW nie jest i nie będzie inicjatorem nielegali a tym bardziej nie będziemy jeździć z naszym kwiatem wałbrzyskiej młodzieży i pokazywać "tak uczcie się tu się możecie ścigać". A nawet gdyby, to chyba mi nie powiesz, że taka osoba na drugi dzień wsiadając do swojego wypasionego d14 nie będzie go cisnąć przez miasto. Takie moje zdanie.

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 07:15:47 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 12 lut 2012; 09:34:48
Posty: 95
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Dawid
Honda:: Civic V 1.5
to ja sie wtrace ;) zrobie ciag dalszy OFtopa ale... w pełni popieram Lukasa :)
mimo że nie jestem członkiem clubu, a na forum jestem od tygodnia/dwoch... to, Lukas ma w pelni racje i popieram go :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 09:16:21 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 10 mar 2009; 06:42:48
Posty: 665
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Maks
maras napisał(a):


Łooo Jaka moja Honda piekna bez rdzy byla wtedy :D No i ten dziarski pług :lol: Skąd żeś wytargał takie archiwum to nie wiem, ale pamiątka fajna :)

Fakt faktem ze kiedyś było to dużo bardziej żywe, ale tez dużo starych członków klubu sie spotykało, a którzy dziś malo czasu maja na klub ze wzgledu na życie prywatne które u wielu prężnie sie rozwineło. Jednak nie wszystko stracone i wierze, że klub jeszcze nie raz da sie poznać miastu i regionowi z ciekawej i dobrej strony.

_________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć Diesel'em...
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 11:54:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009; 07:07:24
Posty: 5680
Lokalizacja: Wałbrzych / Stary Zdrój
Imię: Grzegorz
Honda:: Accord CS12
Tak czytam i nie za bardzo Marka rozumiem, jak robiliśmy zlot w maju 2009r to nie pamiętam żeby jakieś D13 latało po tej dwupasmówce, poza tym dokładnie było powiedziane ze jak ktoś chce polatać to jest możliwość na strefie ,ale na własną odpowiedzialność i nie przypominam sobie żeby ktoś od nas tam się ścigał.
Są u nas i były ciekawe projekty w których miałem i mam możliwość uczestniczyć, ale z tego co widzę na wiosnę dopiero będą się wytaczać z garaży, jak choćby D15Z6T śnieżyna ,czy swap na EG6 (nie wiem czy właściciel sobie życzy więc nie napisze kto).
Piszesz też o "pierdziawkach" w coupe a zaglądałeś tam pod maskę?, zrozumiałem też że masz do nas żal że się nie ścigamy a stoimy tylko i kopiemy w koła...no cóż wolałem zostawić swoje 130 koni w D13Z6 na "rezerwę" przy wyprzedzaniu na drodze niż na ganianie się po drogach, coupe też jest szykowana na to żeby mieć zapas mocy w razie potrzeby a nie po to żeby jakiemuś (jak pisaliście) małolatowi w aucie za 200€ "przytrzeć nosa". Są w RTW samochody ,które mimo zapasu mocy nigdy się nie ganiały po drodze jak choćby mazda Pawła, a te które się ganiają na takich "Pałer mitingach" to z tego co zauważyłem co chwilę ktoś nowy próbuje swoich sił.

Nasz klub nie będzie już taki jak był kiedyś bo tworzą go ludzie a ci się zmieniają, obecnie składa się on z trzonu kilku osób ,które są już w klubie długo i często przyjeżdżają na spoty i co chwilę pojawiających się nowych z których część zostaje a część po prostu więcej się nie pojawia. Tworzymy dla siebie zaplecze wiedzy o problemach z autami i nauczyliśmy się sami sobie z naszymi autami radzić, nie korzystamy z warsztatów, pokaz mi tak klub ,który sam wymienia klubowiczom rozrządy ,głowice stroi kompy itd. Ściganie się na drodze nie jest najważniejsze, nigdy nie byłeś u nas na imprezie klubowej, domówce itd ,ci co byli na wspólnych wyjazdach w Jaworzynie czy Niedaszowie wiedzą o czym piszę.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 12:23:05 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 08 kwi 2009; 06:34:41
Posty: 675
Lokalizacja: Wałbrzych / Piaskowa Góra
Imię: Justyna
Honda:: Honda Civic ED2
Może i ja jeszcze coś dodam od siebie. Faktem jest, że jeśli chodzi spotkania klubowe frekwencja ostatnimi czasy najwyższa nie jest, ale jest to spowodowane po prostu brakiem czasu i obowiązkami które posiada każdy z nas. Wierzę jednak, że stać nas na organizację jakiejś imprezy i pokazaniu, że jednak nie "zeszliśmy na psy" jak tu ktoś napisał... Klub posiada naprawdę wielu wspaniałych, pomocnych ludzi, mamy potencjał. Jeśli chodzi o ściganie się, to jest chyba indywidualna sprawa każdego posiadacza 4 kółek czy chce się z kimś pościgać czy nie i nie można tutaj nikogo do tego zmusić. A jak komuś się to nie podoba to trudno, nie uważam że jesteśmy gorsi tylko dlatego że nie uczestniczymy w tego typu akcjach. Wręcz przeciwnie, myślę że takim zachowaniem pokazujemy się z dobrej strony. Wolę sobie spokojnie postać i popatrzeć jak "piknik" niż próbować świrować i katować nieumiejętnie swoje auto jak np. właściciel białego volvo :lol: Post marasa to zwykła prowokacja, nie wiem w jakim celu napisana. Powinniśmy się nawzajem szanować ot moje zdanie.

_________________
In Trance We Trust


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 11:07:03 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011; 07:21:07
Posty: 101
Lokalizacja: Wałbrzych/Szczawienko/Piaskowa Góra
Imię: Kamil
Honda:: Civic Vgen d15b2 EG8
No to i ja coś muszę dodać, jako że zaliczam się do tej nowszej części klubowiczów i jako członek stowarzyszenia, że trochę niestety się opuściłem w frekwencji na forum i spotach :/ (co oczywiście się poprawi-obiecuje :D )

A więc, długo jeszcze przed tym jak Honda stała się moją tą jedyną, słyszałem o klubie, ale głównie w negatywnych wypowiedziach typu "dzieci się ścigają na makro gratami ze szrotu", lub "jak się taki roz*ebie to będzie jednego mniej debila.." nawet wśród grona moich znajomych. Ktoś widział jak byle jakie auto pruło po Wałbrzychu to było, że "Hondziarze".. Dużo tego słyszałem. Potem przyszła robota, kasa i chęć na auto-przypadkiem padło na Honde.. Zakochałem się od razu :D Jeździłem rok i często będąc na tesco widziałem grupkę osób stojących przy świecących się jak psu wiadomo co samochodach, przechodziłem obok i myślałem, a może by tak.. ale zaraz przypominały mi się te opinie. W końcu pewnej razy "zaryzykowałem" i zalogowałem się na forum, zostałem b.ciepło przyjęty i zaproszony na spota. Ok miałem jechać i tylko myśli, a jak to zgraja "dresów" czy nudziarzy.. dobra, pojechałem swoim rudowozem na victorie, czekam, podjeżdża Utyn, Bartek, Rexio, Łaciat, Grzesiu (kogo zapomniałem to sorry ;) ) Gatka, oglądanie auta, gatka, śmiechy.. I jakie wrażenie? zajebiści ludzie! Potem spot, spot, spot i wszystkie wcześniejsze opinie, które słyszałem idą w zapomnienie. I to są ludzie, którzy gdy jak staniesz w polu choć byleś lub nie na spocie to Ci pomogą! To jest Właśnie ten klub.

To się liczy. A nie czy się ktoś ściga. To jest "Klub miłośników marki Honda na terenie Wałbrzycha i okolic". Nie ma w nazwie nawet nic o ściganiu.. Ja bym nawet zmienił na fanatyków, a nie miłośników Hondy. Myślę, że nigdy celem tego klubu nie było tylko ściganie.. Jest tu grupa ludzi, gdy nawet teraz moim opuszczonym przeze mnie szpachlo-rudowozem będę przyjeżdżał postać i pokopać w oponę (o zgrozo mogą odpaść mi przy tym nadkola :D ), ale wpadnę :)

Sorry za takie długie OT, ale może ktoś jak przeczyta zmieni nastawienie do klubu bo znam kilka osób jeżdżących Hondami, które się boją wstąpić w szeregi, bo takie opinie słyszeli i że będą przez to szykanowani na "mieście".

_________________
Civic Ferio

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Wt, 06 mar 2012; 02:00:34 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 18 mar 2009; 12:27:08
Posty: 583
Lokalizacja: Wałbrzych / Sobięcin
Imię: Kamil
Jako, że na forum i w klubie jestem już dość długi czas i trochę przeżyłem już z klubowiczami spotów i zlotów no, to muszę powiedzieć w sumie to, co poprzednicy, że ten klub to nie jest zgraja ścigających się i szalejących po ulicach osób. Ten, kto jest w klubie jest z zainteresowania / pasji Hondą, a nie po, to by się ścigać, jeśli ja, czy ktoś inny, by chciał się ścigać zapewne byłby w RTW, czy SRT, a nie w HCW.
HCW, to nie jest klub "scigantów" i nie słusznie jest go z takim porównać.

Jeszcze dodam, aby już nie robić tu takiego Off-topa mimo sam zrobiłem jeszcze troszkę, a, na przykład wydzielić oddzielną dyskusję na ten temat dla chętnych...

_________________
Mój Accordeon

Moje aukcje. Zapraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Power Meeting" lol :D
PostNapisane: Wt, 06 mar 2012; 10:18:38 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
OK Każdy napisał co go boli albo na co ma ochotę, cieszy mnie wasz zapał oby tak dłużej :) Temat zamykam (chyba, że któryś z modów się nie zgodzi, może go ponownie otworzyć)

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL