Auto-Strefa

Honda Club Wałbrzych

Klub fanów Hondy z Wałbrzycha i okolic




Teraz jest Cz, 28 mar 2024; 04:19:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Wt, 28 lut 2012; 11:50:45 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 12:10:40
Posty: 1332
Imię: Kuba
Też słyszałem, że w Renault się nie czepiają, poza tym z własnego doświadczenia wiem, że "przyjaźnie" jest na Kasztanowej i na Ceglanej

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Wt, 28 lut 2012; 11:53:12 
Offline
Uzytkownik zweryfikowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 05 wrz 2008; 09:51:13
Posty: 4630
Lokalizacja: Wałbrzych / Biały Kamień
Imię: Łukasz
Honda:: Germany/Italia
Polecam Renault bardzo miła obsługa.

_________________
ti amo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Śr, 29 lut 2012; 11:45:00 
Dziś odwiedziłem stację diagnostyczną na Ceglanej i rzeczywiście jest tak jak pisał Kuba - normalni ludzie. Nagle jest wszystko w porządku oprócz 2 tulei, które są do wymiany i tyle w temacie. W 100% odradzam stację na Gagarnia, można tam jechać tylko wtedy, jak czujecie potrzebę zaje***ia komuś w mordę aby rozładować emocje. Stary ch** przegina i to bardzo, najbardziej czepiał się lekko odstającego plastiku progu szmaciarz jeb**y. Powinien wystawić zaświadczenie o przeprowadzonej kontroli w którym wskazuje czy auto spełnia wymagania techniczne a jeśli nie to w uwagach powinien wpisać przyczynę. A najlepiej to już zabrać ze sobą dyktafon i kamerę ze względu na jego chamskie odzywki.

bati napisał(a):
Nic nie trzeba omijać ja cienkim jeździłem i normalnie przechodził przegląd i nawet Pan powiedział że ładne czinklaczento.
To może jakiś inny gościu Ci wtedy sprawdzał auto.
bati napisał(a):
Moim zdaniem wina tkwi w modernizacjach:) często bezsensownych
Jak coś robić to z głową.

Uważam że tłumik końcowy jest zrobiony z głową, po to też m. in. jest wygłuszacz (silencer), co jest z tym wydechem nie tak? Przecież chodzi jak seryjny, większość klubowiczów ma głośny wydech i ja nie widzę w tym nic bezsensownego. Nigdy się nie czepiała mnie o to policja (a zatrzymują mnie średnio raz na tydzień) i na poprzednich 2 przeglądach również..


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Cz, 01 mar 2012; 12:14:23 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009; 07:07:24
Posty: 5680
Lokalizacja: Wałbrzych / Stary Zdrój
Imię: Grzegorz
Honda:: Accord CS12
Obawiam się że ten gość gustuje w "maluchach" jak tam jeździłem Tico to zawsze przechodziło przegląd ,mimo rozjechanej zbieżności.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Cz, 01 mar 2012; 09:17:26 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 08 kwi 2009; 06:34:41
Posty: 675
Lokalizacja: Wałbrzych / Piaskowa Góra
Imię: Justyna
Honda:: Honda Civic ED2
Hmm o stacji diagnostycznej na Gagarina nie mogę powiedzieć nic złego, gdyż robiłam tam przegląd dwa razy i wszystko było ok, nawet z rozbitą szybą (ale to trochę po znajomości przeszło) :) w tym roku pewnie też się tam przejadę. Słyszałam, że stary jest jakiś nadgorliwy, ale za to młody jest w porządku, da radę się dogadać :)

_________________
In Trance We Trust


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Pt, 02 mar 2012; 01:38:15 
utynka napisał(a):
ale to trochę po znajomości przeszło

no to wszystko jasne..:)
utynka napisał(a):
ale za to młody jest w porządku

tylko pytanie czy na niego trafisz:)
utynka napisał(a):
Słyszałam, że stary jest jakiś nadgorliwy

Jest pier***nięty jak zobaczy kawałek nieprzylegającego idealnie plastiku na drzwiach to usłyszysz że: "na chlanie jest, ale na samochód nie ma", ale to już nawet nie o to chodzi, - u mnie był tak zaaferowany tym plastikiem, że nie zauważył wyrobionych tulei, przez co skrzywiło widełki - podstawę amortyzatora tak, że o półoś zahaczało. Uważam, że nie ma co do dziada jechać, lepiej gdzieś, gdzie traktuje się klientów normalnie np. Ceglana


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Pt, 02 mar 2012; 11:07:01 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 17 mar 2010; 05:27:14
Posty: 543
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Kuba
Honda:: 900S
Szczerze to stary i młody to dwa półgłówki.. Stacja jest do bani.. technicznie tez nie maja poziomu bo troche im sie kasy z UE rozeszło i nie kupili np rolek na tylne koła.. żal :/ Sa takimi fachowcami, że w preludzie ustawiali mi wysokość światełśrubami od obudowy lampy. Gdy zwróciłem im uwagę, że to nie te śruby oczywiście kulturalna odzywka jak zwykle ;) To samo było gdy pan chciał sprawdzać hamulce w jeepie i poprosił mnie o odpięcie napędów.. Gdy powiedziałem ze ok moge odpiąc ale auto posiada LSD i jesli bedzie lekki uślizg koła to sie zapnie sam panowie. Stwierdzili ze to niemozliwe! Powiedzialem im ze jak podpisza mi ugode, że w razie urwania mostu lub wału pokryją koszty napraw to mogą sobie krecic wszystkimi kołami ile chcą. Sytuacja numer, któraś tam :D bo często tam bywałem z wieloma autami... Moja Honda Civic wg pana była za niska zeby ustawic w niej zbierzność.. Padłem... Na dawnym polmozybcie nie stanowiło to problemu. I znowu kolejna sytuacja zbierznośc w jeepie... panowie odkryli niesamowite sprawe! że sie nie da! bo nie ma regulacji pochylenia koła! No nie da sie... Na polmozbycie po 15 minutach zbierznosc wzorowa... Dlatego moim zdaniem powinni tę stację zamknąć zrobic tam nie wiem myjnie dla ciężarówek i tyle... Aaaa no i ceny... Za przegląd auta w gazie 135zł....!!! No oczywiscie plus wciskanie mi, że ta instalacja moze byc nielegalna bo na papierze nie podpisał sie pan inzynier tylko dał swoja pieczątke! Omnibusy i tyle!

Tak najpewniej to polecam dawny polmozbyt... stara szkoła najlepsza.. potrafia nawet robic zbierznosc na sznurki :P

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Pt, 02 mar 2012; 05:25:15 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 08 kwi 2009; 06:34:41
Posty: 675
Lokalizacja: Wałbrzych / Piaskowa Góra
Imię: Justyna
Honda:: Honda Civic ED2
A i jeszcze mi się przypomniało, że rok temu w polówce mojego brata zepsuli hamulce :P :P :P hmm, może faktycznie w tym roku pojadę gdzie indziej, bo takich reweli się tu naczytałam, że ho ho ho ;)

_________________
In Trance We Trust


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Pt, 02 mar 2012; 07:07:56 
Offline
Administrator techniczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 13 gru 2008; 05:22:47
Posty: 460
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Imię: Paweł
Honda:: Była Civic EG8 D15xx
Kubuś napisał(a):
Sytuacja numer, któraś tam :D bo często tam bywałem z wieloma autami...

Trochę nie rozumiem. Cały czas na nich narzekasz a ciągle tam jeździsz. Przecież to bez sensu - to nie jest jedyna stacja diagnostyczna.

_________________
Moja Ex Honda | Mój Blog | MotionSystems.eu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czarno biała lista stacji diagnostycznych
PostNapisane: Pn, 05 mar 2012; 08:37:51 
Offline
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 17 mar 2010; 05:27:14
Posty: 543
Lokalizacja: Wałbrzych
Imię: Kuba
Honda:: 900S
Maxoff napisał(a):
Kubuś napisał(a):
Sytuacja numer, któraś tam :D bo często tam bywałem z wieloma autami...

Trochę nie rozumiem. Cały czas na nich narzekasz a ciągle tam jeździsz. Przecież to bez sensu - to nie jest jedyna stacja diagnostyczna.



mieszkam na podzamczu i mam najblizej ;) a poza tym to raczej człowiek nie spodziewa sie takich akcji od "profesjonalistow" proste nie?

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Wordpress theme made by Sorel for Vladinho
phpBB3 theme made by Shadow_One, Wedytowane przez Free dla HondaClub
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL